خانه - اخبار - دوره تخصصی نقش مزاج شناسی در تبلیغ و مشاوره

دوره تخصصی نقش مزاج شناسی در تبلیغ و مشاوره

با مشارکت موسسه رویش مهدوی و تشکل فراگیر گروه های تبلیغی دوره تخصصی نقش مزاج شناسی در تبلیغ و مشاوره
دوره تخصصی نقش مزاج شناسی در تبلیغ و مشاوره با مشارکت گروه تبلیغی رویش مهدوی و تشکل فراگیر گروه های تبلیغی طلاب برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدعلی اخوان، مدیر گروه تبلیغی رویش مهدوی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دعوت از برگزاری دوره فشرده تخصصی نقش طب اسلامی درتبلیغ و مشاوره طی ۴ جلسه همراه با ارائه مدرک خبر داد.

وی افزود: این دوره چهارشنبه ها ساعت ۱۳ تا ۱۵ توسط استاد اخوان به مدت چهارهفته در محل تشکل برگزار می شود.

مدیر گروه تبلیغی رویش مهدوی ادامه داد: در حال حاضر این دوره در چهار هفته برگزار می شود و برگزیدگان و علاقه مندان در دوره تخصصی دعوت خواهند شد.

وی هدف از این دوره را آشنایی سرگروه های گرامی و مبلیغین توانمند با مباحث ارتباطی مزاج شناسی و تبلیغ و مشاوره دانست.

حجت‌الاسلام اخوان، گفت: مبلغ موفق، یک مخاطب شناس حرفه ای است در این دوره علم تشخیص مزاج و غلبه از روی ظواهر آموزش داده خواهد شد.

وی افزود: مبلغ موفق یک مشاور دینی حرفه ای است در این دوره طلاب می آموزند که با بهره گیری از طب اسلامی و توصیه های اهلبیت مشکلات و بیماری های رایج و فراگیر همچون افسردگی، تندخویی و وسواس را درمان کند.

مدیر گروه تبلیغی رویش مهدوی، اظهار داشت: مبلغ موفق حکیمی حرفه ای است در این دوره طلاب می آموزند که بجای توصیه سطحی در بیماری های اخلاقی و موانع هدایت، لایه های زیرین مشکلات را شناسایی و رفع نمایند .

وی با بیان اینکه سرگروه ها و مبلغین گروه ها می توانند در این دوره شرکت کنند، افزود: پس از تکمیل دوره گواهی پایان دوره تقدیم شرکت کنندگان خواهد شد

مکان: قم .بلوار جمهوری.میدان سپاه .مقابل معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران .ساختمان شهیدحقانی

http://daawat.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=127&newsview=1450

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *