خانه - اخبار - برگزاری آزمون پایانی دوره آموزشی «هر طلبه یک حکیم» به همت کانون سلامت

برگزاری آزمون پایانی دوره آموزشی «هر طلبه یک حکیم» به همت کانون سلامت

«مقدماتی» دوره آموزشی «هر طلبه یک حکیمه» با حضور استاد «محمدعلی اخوان» از اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود
دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری آزمون پایانی دوره آموزشی «هر طلبه یک حکیم» به همت کانون سلامت این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم «معصومه ظهیری» روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر، عنوان کرد: هدف از برگزاری دوره آموزشی «هر طلبه یک حکیمه» که به همت کانون سلامت برگزار می شود، آشنایی طلاب با «طب اسلامی» است.

وی اظهار داشت: آزمون مرحله «آشنایی» این دوره با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از طلاب در سالن آیت‌الله بهاءالدینی(رحمه‌الله‌علیه) برگزار شد.

دبیر انجمن علمی‌فرهنگی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: آموزش مهارت‌های پیشگیری از بروز بیماری‌های روحی، جسمی و روانی و همچنین تعریف شیوه تغذیه درمانی بر اساس آیات و روایات اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) از مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره است.

ظهیری با بیان این که دوره آموزشی «هر طلبه یک حکیمه» شامل سه مرحله آشنایی، مقدماتی و تکمیلی است، گفت: مرحله «آشنایی» این دوره در ترم تحصیلی گذشته و در ۱۰ جلسه آموزشی برگزار شد.

وی تصریح کرد: مرحله «مقدماتی» دوره آموزشی «هر طلبه یک حکیمه» با حضور پذیرفته‌شدگان آزمون پایانی مرحله «آشنایی» این دوره با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمدعلی اخوان» از اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

photo_2017-02-13_22-51-39pho_0photo_2017-02-13_22-51-36

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *