خانه - اخبار - مهمترین گام در اقتصاد مقاومتی، آموزش پیشگیری و گسترش درمان های ساده و بومی است

مهمترین گام در اقتصاد مقاومتی، آموزش پیشگیری و گسترش درمان های ساده و بومی است

استاد اخوان در همایش توجیهی دوره اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی که با حضور جمعی از مسوولان و دانشجویان در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد درباره راهکارهای جهاد مطالبی ارائه کردند.

بنا براین گزارش این همایش توجیهی که با حضور دکتر پالش مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست،حجت الاسلام محمدعلی اخوان از پیشکسوتان عرصه جهادی وجمعی از مسوولان و دانشجویان بسیجی جهادگربه منظور آشنایی با اردوهای جهادی برگزار شده بود، شرکت کنندگان از بیانات حجت الاسلام محمدعلی اخوان پیرامون اهمیت و ضرورت وجود اردوهای جهادی بهرمند شدند.

در این همایش که با استقبال بیش از سیصد نفر از دانشجویان برگزار شد، ضمن تقدیر از دانشجویان و جهادگران برگزیده در عرصه بهداشت و درمان، فرهنگی و عمرانی در اردوهای جهادی، از مقام شهید عالیقدر دکتر بهرام شکری، شهید شاخص کشوری بسیج جامعه پزشکی در سال ۹۵با دعوت از فرزند ایشان تجلیل شد.

گفتنی است در حاشیه این همایش، کارگاهی توجیهی مختص متقاضیان شرکت در اردوی جهادی امسال برگزار شد، که در این جلسه توضیحات لازم برای شرکت کنندگان در اردو و قوانین و نکات قابل ملاحضه در حین اردو جهادی تبیین شد.

تاریخ:۹۵/۳/۱۸

کدخبر:۱۳۹۵۰۲۴۸

١١:٣٥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *