خانه - مصاحبه ها - نشریه امان در جدیدترین شماره با مصاحبه با استاد اخوان به بررسی روش های دستیابی به خانواده مهدوی میپردازد

نشریه امان در جدیدترین شماره با مصاحبه با استاد اخوان به بررسی روش های دستیابی به خانواده مهدوی میپردازد

دیپلماسی منتظرانه در شماره ۵۲ و ۵۳ نشریه امان

خبرگزاری شبستان: نشریه امان در جدیدترین شماره با بررسی واقعه غدیر و محرم ویژه مرداد تا آبان ۹۴ به همت بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) منتشر شد.

خبرگزاری شبستان: پنجاه و دومین و پنجاه و سومین شماره نشریه امان به همت بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) ویژه مرداد تا آبان ۹۴ منتشر شد.
مسعود دریس با بیان اینکه این نشریه در شماره جدید خود به دو موضوع غدیر و محرم پرداخته است، خاطرنشان کرد: شماره جدید امان به همراه دو کتابچه ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
وی با اشاره به بخش های مختلف این نشریه، اظهارداشت:
در گفت و گو با حجت الاسلام محمد علی اخوان و باورسازی، درونی سازی و ملکه سازی؛ درآمدی بر بایسته های انتقال معارف مهدوی به کودکان در گفتگو با حجت الاسلام ابراهیم عبداللهی ازجمله قسمت های این نشریه است.

1

دریس با بیان اینکه “واژه‌های بی‌قرار” یکی از بخش‌های این نشریه است که شامل شعر، داستان، معرفی کتاب، یادداشت است، تصریح کرد: همچنین گفت‌وگو با حجت‌الاسلام فؤادیان با موضوع “مهدویت در آینه غدیر” و نقش امر به معروف و نهی از منکر در اجابت دعای فرج و نصرت امام زمان(عج) در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام حسن ملایی از دیگر بخش‌های نشریه امان است.
معاون اجرای و پشتیبانی بنیاد مهدویت ادامه داد: پرسش و پاسخ مهدویت، آداب حضور در مجالس عزاداری، بصیرت آخرالزمان با یادداشت‌هایی پیرامون اسلام در هالیوود و طاروت و فرق جادویی، عروج در آخرالزمان زمینی و دیپلماسی منتظرانه از دیگر موضوعات این نشریه است.
وی با بیان اینکه در این نشریه درسی از گفتار اخلاقی آیت‌الله مظاهری نیز بیان شده است، افزود: همچنین شعبه بنیاد مهدویت استان خوزستان(دزفول) نیز در این نشریه معرفی شده است.
دریس گفت: علاقه‌مندان به دریافت نشریه امان می‌توانند به پایگاه اینترنتی پورتال جامع مهدویت به نشانی mahdaviat.ir مراجعه کرده و درخواست اشتراک و همکاری با تحریریه را مطرح کنند.
شایان ذکر است، پنجاه و دومین و پنجاه و سومین شماره نشریه امان به مدیرمسئولی محمد صابر جعفری و سردبیری حسن مولایی ویژه مرداد تا آبان ۹۴ در ۹۶ صفحه منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *