خانه - مصاحبه ها - دبیر جشن‌های دهه کرامت مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت گفت: مشاوره چهره به چهره یکی از برنامه‌های این دهه است که روزهای سه شنبه و پنج شنبه در مسجد مقدس جمکران به زائران ارائه می‌شود.

دبیر جشن‌های دهه کرامت مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت گفت: مشاوره چهره به چهره یکی از برنامه‌های این دهه است که روزهای سه شنبه و پنج شنبه در مسجد مقدس جمکران به زائران ارائه می‌شود.

دانلود متن مصاحبه
ارائه مشاوره چهره به چهره در مسجد جمکران
اخوان دبیر جشن‌های دهه کرامت مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت گفت: مشاوره چهره به چهره یکی از برنامه‌های این دهه است که روزهای سه شنبه و پنج شنبه در مسجد مقدس جمکران به زائران ارائه می‌شود.
عقیق:حجت الاسلام محمد علی اخوان در گفتگویی اظهار داشت: مشاوره چهره به چهره روزهای سه شنبه و پنج شنبه توسط طلاب مشاور در میان زائران این مسجد مقدس از سوی کانون مفتاح ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: همزمان با میلاد حضرت رضا(ع) خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) حضور داشته و مراسم خطبه خوانی برگزار می‌شود.

دبیر جشن‌های دهه کرامت مسجد مقدس جمکران ابراز کرد: مراسم مولودی خوانی بعد از نماز ظهر و عصر، پخش نواهای مناسبتی دهه کرامت در محوطه مسجد مقدس جمکران از دیگر برنامه‌هایی است که در دهه کرامت از سوی مسجد مقدس جمکران انجام می‌شود.

مشاوره ژنتیک و تغذیه در نمایشگاه “قطعه‌ای از بهشت”

دبیر جشن‌های دهه کرامت مسجد مقدس جمکران با اشاره به برپایی نمایشگاه “قطعه‌ای از بهشت” عنوان کرد: این نمایشگاه روز شنبه افتتاح شده و دارای ۲۰ غرفه فرهنگی و تربیتی بوده و با برگزاری مسابقات فرهنگی و تربیتی و مشاوره ژنتیک و تغذیه همراه می‌باشد.

وی اضافه کرد: همچنین در این نمایشگاه آموزش وضو و نماز مسجد مقدس جمکران و لوازم التحریر اسلامی ارائه می‌شود.

حجت الاسلام اخوان تصریح کرد: در واحد خواهران نیز برنامه‌هایی در حوزه عفاف و حجاب با ارائه اقلام فرهنگی و تذکرهایی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: حلقه‌های معرفت در کانون مفتاح برگزار می‌شود که در آن به شبهات پاسخ داده می‌شود.

دبیر جشن‌های دهه کرامت مسجد مقدس جمکران بیان داشت: برنامه‌های دهه کرامت با برگزاری جشن روز دختر با حضور ۲۰۰ دانشجوی نخبه دختر از استان قم و تهران در مسجد مقدس جمکران آغاز شد.

وی با اشاره به مجموعه گل نرگس ابراز کرد: همچنین در آغاز جشن‌های دهه کرامت حدود ۷۰ خادم نوجوان کانون فرهنگی تربیتی مفتاح و مجموعه گل نرگس مسجد مقدس جمکران با حضور در حرم حضرت فاطمه(س) با این بانوی کرامت تجدید عهد کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *